Možnosti registrace

Možnosti registrace lodě pod Holandskou vlajku

Registrujte nyní vaši jachtu pod renomovanou Holandskou vlajku!

Pro majitele jachet máme dobré zprávy! Jako oficiální autorizovaný dealer Yacht Registration Holland, která má největší tržní podíl v registraci lodí v Holandsku, můžeme pro vás zajistit Holandskou registraci vaší plachetnice nebo motorové jachty za velmi příznivých a výhodných podmínek.

Nabízíme dvě možnosti registrace.

  1. „Snadnou“ registraci, která je dostupná všem majitelům, kteří mají trvalý pobyt na území Evropské Unie (EU) a oblast plavby plachetnice nebo motorové jachty je v hranicích EU. Novinka: EU Snadná registrace je nyní rovněž možná pro jachty, které vlastní majitelé s bydlištěm mimo EU. Pošlete e-mail pro více informací.
  2. „Celosvětovou“ Holandskou lodní registraci pro plavidla, jejichž oblast plavby je mimo EU. Tato registrace je rovněž možná pro klienty mimo EU!

O nás

Od roku 2010 pověřil Námořní úřad moji firmu provádět technické prohlídky jachet plujících pod naší vlajkou. Prohlídky provádím v rámci certifikace ISO 9001:2009. V roce 2000 jsem byl jmenován soudním znalcem se specializací posuzování technického stavu lodí a plavidel. Registraci jachet pod Českou vlajku nabízí firma Yacht Service od roku 2010, od letošního roku provádí rovněž registraci jachet pod Holandskou vlajku.

Prohlídky lodí

Yacht Service

Copyright © 2015 YachtService - Oldřich Straka . All Rights Reserved.